Majlinda Zeka e bën nxehtë vikendin në bikini (Foto)

0

Modelja Majlinda Zeka është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Lidhja e saj me reperin Majk, e bëri atë të famshne. Ndërsa tani është tejet e ndjekur në rrjetet sociale.

Këtë vikend ajo po e kalon ne bregdet, teksa duket joshëse në bikini. Ajo vë në pah linjat trupore dhe duket mjaftë atraktive./Indeksonline/

SHARE
Previous articleTë gjithë në mbrojtje të shtetit!
Next article