Dua Lipa dhe motra e saj transformohen, duken aq të njëjta (Foto)

0

Dua Lipa shpesh ka treguar që ka një lidhje të veçantë me motrën e saj, Rinën.

Madje këngëtarja me famë botërore shpesh e merr atë pas vetës dhe e promovon në rrjetet sociale.

 

Së fundi Dua vjen me një fotografi, ku ajo dhe Rina duken të transformuara me paruke të njëjta.

Ndryshe Dua më 10 gusht do të performojë në Prishtinë në kuadër të festivalit Sunny Hill./Indeksonline/