E dhimbshme, vije nga Gjermania, kosovari vdes në dasëm

0
Foto: Ilustrim

A.G ishte i ftuar në një dasëm në një nga hotelet e njohura të Prishtinës.

Kur atmosfera po rritej në dasëm, personi në fjalë u gjet në vështirësi pasi që pësoi sulm në zemër, shkruan Indeksonline përcjell 04 Online.

Pavarësisht transportit të shpejt në një nga spitalet private në afërsi të hotelit, A.G nuk arriti të mbijetoi sulmin duke ndërruar jetë.

Siç e thotë tradita, i gjalli me të gjallin, i vdekuri me të vdekurin, dasma nuk u ndërpre dhe vazhdoi deri në fund, normalisht me shije më të hidhur!