Albulena Ukaj ft. Ernim Ibrahimi & Majesty, i vënë flakën rrjetit me ‘AJSHE’

0

Me valen e ngrohët të verës, dhe përplot ritëm, me një këngë të përpunuar, këngëtarja e njohur për publikun Albulena Ukaj kësaj radhe vjen në bashkëpunim me Ernim Ibrahimi dhe Majesty, shkruan gazeta “Kosova Sot Online” përcjell 04 Online.

Kënga titullohet “AJSHE”, dhe s’ka dyshim se do jetë një nga hitet e kësaj vere.