Eliona i “vë flakën” Instagramit me këtë foto!

0

Ajo është një nga aktoret më seksi e cila shquhet për format e saj trupore.

Një fakt të tillë aktorja e “2Xl” Eliona Pitarka e ka treguar edhe më foton e fundit të publikuar në rrjete sociale. E shohim më seksi se kurrë me bikini në det, duke treguar edhe njëherë se duket dhe është vërtetë një nga vajzat më seksi të showbizit.

Image