Graniti një plazh të tërë vetëm për Leonitën, shikoni surprizën madheshtore që i bëri

0

Granit Xhaka ka zgjedhur një ishull me bukuri përrallore për të kaluar pushimet pas një Botërori sfidues.

Leonita bashkë me futbollistin po vijnë me imazhe mahnitëse nga ky vend mahnitës, përcjell ORAinfo transmeton 04 Online.

Çifti i famshëm po e surprizojnë njëri-tjetrin në vazhdimësi edhe në pushime.

Një plazh vetëm për Leonitën, Graniti e ka zbukuruar dhe e ka befasuar gruan e tij.

Për më shumë shikoni këto fotografi.