Xhesika Berberi dhe Gigi Hadid, dy ‘binjake’ identike

0

Ato kanë një ngjashmëri kaq të madhe me njëra tjetrën sa nëse bëhen bashkë, i quan motra binjake.

Bëhet fjalë për dy modelet e bukura, shqiptaren Xhesika Berberi dhe amerikanen Gigi Hadid. Të dyja janë bjonde, modele, sy jeshile dhe elegante. Gjithnjë ka rënë në sy ngjashmëria mes tyre por këto foto e vërtetojnë më së miri.