Ajka e vogël merr dhuratën e parë nga kjo këngëtare shqiptare!

0

Gjatë ditës së djeshme çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë sjellë në jetë vogëlushen e tyre Ajka.

Dhuratën e parë që vogëlushja ka marrë ka qenë nga këngëtarja Greta Koçi. Ajo ka publikuar në Instastories një foto ku tregon se ka qenë në spital duke i dhuruar një buqetë me lule si dhe tullumbaca rozë të voglës.

“Me jetë të gjatë e plot bekime për ëngjëllin e vogël Ajka. Urime me gjithë zemër”, shkruan Greta krahas postimit./Gazeta Express/