Dua Lipa më joshëse se kurrë e veshur me të zeza

0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, u shfaq mjaft e bukur dhe seksi në publikimin e saj të fundit, në Instagram.

Mban veshur një fustan të shkurtër, të zi, i cili ia tregon mjaft bukur linjat e saj trupore.

Ka edhe një çantë mjaft të vogël që e mban në dorë.