Dafina Zeqiri ka dy fjalë për Oriola Marashin, shihni si ia kthen modelja (FOTO)

0

Teksa të gjithë po presim këngën e parë të Oriola Marashit, modelja seksi na mban të ’karkiuar’ me foto mjaft provokuese dhe seksi. Njëjtë shihet edhe në foton e fundit, ku komentet janë të shumta. Një prej tyre është edhe komenti i yllit të muzikës shqiptare, Dafina Zeqiri, transmeton Gazeta NewBorn përcjell 04 Online.

“Dafina: One of the sexiest!
Oriola: @dafina.zeqiri thank you love! you look amazing on your new video ? adore you ?
Dafina: @oriolamarashi mwuah edhe une ty te perqafoj shumë”, kështu përfundon biseda mes dyshesm ku vlen të thuhet se të gëzojnë mbështetjen të njëera-tjetres dhe kanë një komunikim mjaft miqësor.

daff_or.png