Gena po bëhet baba?

0

Është një ndër këngëtarët më të njohur dhe të dashur nga publiu. Bëhet fjalë për Genën, përcjell arbresh.info transmeton 04 Online.

Ai dha një intervistë ekskluzive për emisionin n’ZOOM ku zbuloi shumë nga jeta e tij private duke përmendur marrëdhenien me bashkëshorten e tij.

A po bëhen prindër çifti? Shikoni intervistën e plotë dhe mësoni këtë gjë.