Adriana Matoshi rrëfen jetën e saj të vështirë!

0

Aktorja Adriana Matoshi ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM. Ajo foli rreth rolit të ‘Sasës’ në ‘O sa mirë’, shkruan arbresh.info përcjell 04 Online.

Po ashtu zbuloi që ka fituar 3 çmime ndërkombëtare për vetëm 1 javë.

Adriana e cila me rolet e saj ka arritur të rrëmbej zemrat e shikuesve rrëfeu agjendën e ngarkuar që e ka gjatë gjithë kohës dhe mungesës së saj në shtëpi tek fëmijët e saj. Detajet I mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.