Resë së Shyhretes i vidhet diçka me vlerë, por ky veprim e shpëtoi

0

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo përcjell 04 Online.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Por, sot asaj ia vodhi dikush Instagramin, e me këtë rast ajo ndrroi edhe emrin duke shtuar “Official”.

Pas kësaj Learta publikoi një foto të Matinit për të treguar se e ka kthyer Instagramin.