PREMIERË: Mili thyen heshtjen, sjell “Gajdegjiu”…(VIDEO)

0

Ka një kohë që ka heshtur, por sa herë që ai e ka zgjedhur atë, sikur ka paralajmëruar se duhet të bëhemi gati për një super projekt. Dhe, kjo tashmë ka ndodhur.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur nga Prizreni, Mili Sallauka, i cili e ka sjellur në një verzion shumë më ndryshe këngën e njohur, “Gajdegjiu”. Bashkëpunimi me Joniad Banushin ka bërë që Mili përveç të ruaj stilin e tij unik, njëkohësisht edhe ta integroj atë. Këngës ju ka punuar edhe një videoklip i bukur, i mbushur plotë ngjyra e gjallëri verore. Padyshim, kjo këngë pritet të jetë hit i kësaj vere. 04 Online e sjell për ju. Mos e humbisni./04online.info/