Gena: Nuk jam ende baba, nuk kam kohë!

0

Këngëtari Gena ishte pjesë e emisionit n’ZOOM.
Ai foli rreth projekteve të tij, bashkëpunimeve të fundit, shkruan arbresh.info përcjell 04 Online.
Mes tjerash Gena përmendi edhe bashkëshorten e tij.

Ai thotë që ajo e kupton profesionin e tij dhe se nuk është aspak xheloze.
Por, a kanë menduar çifti që të bëhen prindër?
Përgjigja e Genës ka lënë pa fjalë: Nuk kisha kohë të bëhem baba!
Detajet i kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.