Bëri duet me të, por dëgjoni çka thotë Elinel për Fjolla Morinën

0

‘Trileqe’ ishte një këngë e vitit 2016.
Ajo kishte arritur të pëlqehej shumë duke u dëgjuar kudo, shkruan arbresh.info përcjell 04 Online.
Dueti i reperit Elinel dhe Fjolla Morinës ka mbledhur afro 9 milionë klikime.

Tash kur kanë kaluar 2 vite që kur projekti u lansua Elinel i tha disa fjalë.
Bëri duet me të por dëgjoni si u shpreh ai për Fjollën.
Detajet i sjell storia e mëposhtme nga emisioni n’ZOOM.