Reagimi i Leonitës pasi Graniti shënoi gol…

0

Sonte Granit Xhaka ka bërë krenar gjithë shqiptarët me një supergol që e shënoi në përballjen e Zvicrës me Serbinë në kuadër të Kupës së botës, shkruan rtv21.tv përcjell 04 Online.

Por edhe me më shumë emocion këtë shënim të Xhakës e pritën edhe familjarët e tij veçanërisht bashkëshortja Leonita. Ajo në Instagram story ka publikuar momentin kur ka shënuar Graniti “Booom my man ( boom nga njeriu im)”, ka shkruar ajo. Xhaka ka shënuar në minutën e 52-të duke barazuar kështu rezultatin, ende është duke u zhvilluar loja dhe mbetet të shihet se çfarë epligu do të marrë në 20 minutat e tjerë.