Nuk njihet, kështu dukej Zanfina para se të bëhej këngëtare

0

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë. Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina, shkruan ORAinfo përcjell 04 Online.

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor. Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme. Janë Vipat e Bllokut ata që e kanë ‘demaskuar’ Zanfinën duke i publikuar pamje kur ajo ishte më e re. Vështirë të njihet, apo jo!?