Gazetarja ‘detyron’ John Alite të zhvishet në konferencë!

0

Ish-mafiozi me prejardhje nga Gjirokasta jeton dhe vepron në Amerikë.
Ai vikendin që shkoi aterroi në Kosovë, shkruan arbresh.info përcjell 04 Online.
Dita e martë e gjeti atë dhe dy djemtë e tij në Prishtinë.
Arsyeja ishte mbajtja e një konference për media për ta promovuar librin dhe filmin e tij.
Arbresh.info ka përcjellur ngjarjen e ndodhur dhe në pjesën e pyetjeve gazetarja Albina Zeneli i kërkoi John-it që të tregonte shenjat identifikuese të shqiptarëve.

Shikoni si zhvishet ai në mes të njerëzve në konferencën për media.