Korabi shkon në pushime me gruan dhe djalin, vëmendjen e merr veshja e gruas se tij!

0

Këngëtari Korab Shaqiri si shumë të tjerë kanë filluar pushimet, shkruan ORAinfo përcjell 04 Online.
Ai së bashku me bashkëshorten dhe djalin janë shfaqur nga pushimet e tyre.
Korabi shquhet për zërin e tij unik dhe që pa dallim moshe i bënë që të gjithë të dëgjojnë muzikën e tij.


Kohë më para Korabi u përfol shumë në media pasi që ishte ndarë nga bashkëshortja, mirëpo një gjë e tillë nuk kishte ndodhur asnjëherë. Kjo fotografi dëshmon çdo gjë.