Besa shfaqet hot në publik, vëmendja tek veshja e saj krejt lula lula…

0

Besa Gashi cilësohet si njëra nder femrat më të bukura shqiptare, shkruan ORAinfo përcjell 04 Online.
Ajo që nga koha që u zgjedhe miss Kosova që këtë epitet vazhdon që të mbajë me shrmin e saj.

Besa edhe pse është nënë ka linja trupore të gjitha ia arrin që të kujdeset shumë, dhe të duket bukur si gjithmonë. Në një fotografi të publikuar Besa shfaqet si kurrë më parë.