Foto e rrallë: Kur Vokrri ishte 17 vjeçar, kishte flokë të gjata dhe luante për KF Llapin

0

Është zbuluar një fotografi kur legjenda e Kosovës në futboll, Fadil Vokrri, kishte filluar karrierën në klubin lokal, KF Llapi. Fotoja është shkrepur në Ulqin, kur ky klub ishte atje për t’u stërvitur për sezonin e ri. Vokrri është në mes dhe mund ta dalloni derisa edhe si 17 vjeçar kishte flokët e gjata.