Loki publikon albumin e tij të parë “Këngë të shpirtit”…

0

Këngëtari i njohur i estradës shqiptare ka sjellur albumin e tij të parë ‘live’ “Këngë të shpirtit”.

Lok Komoni tashmë është emër i njohur në estradën tonë, i cili ka sjellur super projekte e bashkëpunime të nivelit më të lartë muzikor.
“Të nderuar miq, familjarë, dashamirë të këngës, sot u lansua albumi im i parë ku brenda saj ka vetëm balada, “KËNGË TË SHPIRTIT” live.

Brenda CD-së është edhe një bashkpunim me këngëtaren e mirënjohur Arjeta Vllasa ku se shpejti do t’vjen edhe videoklipi..

Shpresoj tju pelqej dhe ju falendëroj për përkrahjen e vazhdushme..

FALENDËRIM
#Eurolindi&Etc
#GSOUND
#PROSTUDIO
#DoanMulla
#ValdrinAbazi
#GranitShala
#GrandJerina
#AntikaExslusive
DHE GJITHË SHOQËRISË TIME
I juaji LOK KOMONI”, ka shkruar në llogarinë e tij në facebook Lok Komoni./04online.info