Anita kujdeset kaq shumë për Ramushin, shikoni çfarë ushqimi i ka përgatitur…

0

Anita Muçaj është moderatorja më e pëlqyer nga publiku, pasi që ka një kohë të gjatë që është para ekranit.

Adhuruesit janë mësuar ta shohin atë si një vajzë serioze në lajmet qendrore, por Anita në të vërtetë është një femër shumë elegante dhe e zonja.

Por, ajo ka edhe një anë tjetër pozitive që shumë pak e dinë, ajo din të gatuajë shumë mirë. Ja se çfarë gurabija ka bërë ajo për fëmijët e saj.