Storia e emisionit n’ZOOM bëhet virale në Instagram…

0

Të premtën që e lamë pas ishte edicioni i radhës i emisionit n’ZOOM.

Mes shumë mysafirëve që zbuluan shumë nga projektet e tyre pjesë e emisionit ishte edhe Flakron Aliu.
Ky i fundit ka mahnitur të gjithë me gjestet e tij tek videoklipi ‘Lujmi Krejt’.
Autorja dhe moderatorja Albina Zeneli sjell ekskluzivisht intervistën e djaloshit nga Shkupi dhe videon që u shpërnda më së shumti gjatë vikendit që shkoi.
Për më tepër shikoni në linkun e mëposhtëm./arbresh.info/